http://cafemis.com

ADRESLERİM

ADRESLERİM
http://cafemis.com ve http://gardenya70.wordpress.com adreslerimde de bekliyor olacağım sizleri,ömrünüz güzelliklerle geçsin,sevgiler

18 Aralık 2008 Perşembe

KAN GRUPLARININ GEREKSİNİMLERİ

0 grubu:

İlk insanların kan gruplarının "0" olduğu bilinen bir gerçektir. Genel olarak et yiyen grup olarak bilinirler. Et yiyerek, yağda eriyen vitamin, C vitamini ve demiri de almış olurlar. Bu gruptakiler için, metabolizmayı hızlandırmak, kanın pıhtılaşma gücünü arttırmak, şişkinliği önlemek ve troid bezinin çalışmasını düzene sokabilmek için vitamin ve mineral takviyesi büyük önem taşır.

Bu gruptakilerin öncelikle B vitamini olmak üzere K vitamini ve kalsiyuma ağırlık vermeleri gerekmektedir. Eklem hastalıklarını önlemek için idrar söktürücü ve iltihabı tedavi edici bitkilerle beslenmelidirler.

Etobur olma özelliği taşıyor. Bu kan grubunu taşıyan insanlar diyetlerinde önceleri baklagil, fasulye, ekmek ve tahil tüketimini sınırlayarak kilo kaybediyor. Etkin bir kilo kontrolü için daha yağsız yiyeceklerin tercih edilmesi ve porsiyon miktarlarının azaltılması gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Diğer Adresime Geçiş Kapısı

Diğer adresime de beklerim

Bakılmaya Değer Yayınlar