http://cafemis.com

ADRESLERİM

ADRESLERİM
http://cafemis.com ve http://gardenya70.wordpress.com adreslerimde de bekliyor olacağım sizleri,ömrünüz güzelliklerle geçsin,sevgiler

19 Ocak 2011 Çarşamba

Kız çocukları için Barbie pasta yapımı (video)

Sabah yine pembe rehbere (http://www.pemberehber.com/ )gittim,güzel bir video yayınlamış,teşekkür etmek istedim,yapmak isteyenler olur diye ben de yayınlıyorum ama sitesine mutlaka gitmelisiniz diyorum.

Daha önce kızımın doğum gününe barbie li pasta yapmıştım ama kek üstüne basit bir pastaydı,bu muhteşem ve yapımı da kolay gözüküyor.Kız çocuklarının gözdesi barbie li pastalar,eğer büyük şehirde oturuyorsanız bir pastaneyle ya da kart bastırarak evde doğum günü pastaları hazırlayabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Ben daha dün bir barbie pasta ekledim "PamukşekeriM" bloguma, tadı da arkadaşlarım tarafından pek beğenildi.. elimden geldiğince tarifini yazmaya çalıştım.. Seni izlemeye aldım, blogunu dolaşıyorum bakaılm neler varmış diye.. hen üs hangi başlıktan başlayacağıma karar veremeden (hepsi de çok hoş görünüyorlar) sana bir merhaba demek istedim.. yeni kayıtlarını da merakla izleyeceyim.. CiCi KaLL.. (^_^)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Diğer Adresime Geçiş Kapısı

Diğer adresime de beklerim

Bakılmaya Değer Yayınlar